• KlientRezydent Nieruchomości
  • ZAkres prac Projekt graficzny logo

O projekcie

Tło współpracy

Rezydent Nieruchomości to pośrednik zajmujący się sprzedażą mieszkań, na rynku toruńskim działa już od wielu lat. Wraz ze zmianą startegii marketingowej i potrzebą dotarcia do nowych odbiorców – osób szukających swojego pierwszego mieszkania. Pojawiła się potrzeba zmiany wizerunku na bardziej nowoczesny i energetyczny.

Wyzwanie – zmiana wizerunku.

Klient zgłosił się do nas z polecenia naszej wieloletniej klientki. Naszym zadaniem był rebranding. Grupą docelową naszego klienta są osoby poszukujące swojego pierwszego mieszkania. Dlatego postawiliśmy na flat design i połończenie barw – energetycznego pomarańczu ze stonowanym grafitem. 

Sygnet stworzyliśmy na podstawie pierwszej litery nazwy firmy. Wpisaliśmy w nią trójkątną budowlę nawiązującą do toruńskich kamienic. Intensywny kolor nawiązuje do barwy cegieł. Stworzyliśmy kilka wersji kolorystycznych w tym na grafitowym tle, aby można je wykorzystywać na różnych nośnikach. Sygnet jest charakterystyczny i wyrazisty aby mógł stanowić również znak wodny na zdjęciu sprzedawanej nieruchomości. 

Masz pytania? Napisz, chętnie na wszystkie odpowiemy 🙂

Skontaktuj się

Znajdź nas

Adres

Toruńska 10
87-162 Złotoria