O nas

Znamy się już 4 lata. Nasza współpraca przy kolejnych projektach dawała nam dużo radości, ponieważ uczyliśmy się od siebie oraz zwyczajnie bardzo się lubiliśmy. Postanowiliśmy powołać projekt Social Team, który daje nam możliwość dalej się rozwijać i wspólnie tworzyć wartościowe realizacje.

Kasia

Ukończyła z wyróżnieniem Edukację artystyczną na UMK w Toruniu, w specjalności Intermedia. Dwukrotna stypendystka miasta Toruń w dziedzinie kultury. Posiada trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku grafik kreatywny. Jej pasją jest moda oraz szycie. Tworzy projekty dostosowane do wartości reprezentowanych przez marki. Umiejętnie dobiera styl graficzny oraz kolorystykę, z przyjemnością śledzi najnowsze trendy.

Agata

Od ponad 5 lat pracuje w branży reklamowej. Tworzy treści na strony internetowe, slogany, content w mediach społecznościowych, wpisy na bloga. Wymyśla koncepcje, pisze strategie marketingowe. Szybko reaguje na zmiany, nie boi się wyzwań. Do każdego zadania podchodzi ze 100% zaangażowaniem, bo wie, że od jej pracy zależy sukces Twojej marki. Prywatnie mama dwóch dziewczynek.

Arek

Posiada 12-letnie doświadczenie w pracy w branży reklamowej. Z zamiłowania marketingowiec, zawodowo programista. Dobrze czuje się zarówno w backendzie jak i frontendzie. W swoim portfolio ma setki wdrożonych stron www. Wspiera cały zespół swoimi radami.

5/5 - (216 votes)

Masz pytania? Napisz, chętnie na wszystkie odpowiemy 🙂

Skontaktuj się

Znajdź nas

Adres

Toruńska 10
87-162 Złotoria