Content marketing

Walka o klienta zaczyna się w przeglądarce internetowej lub tablicy na Facebooku.

Content Marketing

Jeżeli klient trafi na Twoją stronę, to należy zadbać o to, aby pierwsze wrażenie sprawiło, że na niej zostanie na dłużej i podejmie próbę kontaktu, bądź wejdzie w interakcję z Twoją marką.

Co składa się na pozytywny odbiór Twojej strony? Szereg czynników: czas ładowania strony, wartościowe treści, grafiki, łatwość skontaktowania się z daną firmą, autentyczność zdjęć, i wreszcie spójność, te działania powinny nieść za sobą przekaz, który jest zrozumiały dla Twoich klientów i odpowiada na ich potrzeby.

01 W czym możemy Tobie pomóc?

Jak pracujemy?

Zaczynamy od rozmowy z Tobą o Twojej firmie, zależy nam aby jak najlepiej poznać Twoją markę, jej atuty oraz znaleźć to coś, co wyróżni ją spośród podobnych marek z Twojej branży.

Następnie zapoznajemy się z Twoją konkurencją, sprawdzamy jakie są jej atuty, w jaki sposób się komunikuje, jakie obietnice składa.

Kolejnym krokiem jest wyznaczenie kierunku, w który naszym zdaniem powinny zostać skierowane działania content marketingowe.

Następnie tworzymy treści na strony www, do broszur, na profile społecznościowe, slogany na bannery, nazwy, hasła marketingowe.

02 W czym możemy Tobie pomóc?

W czym możemy Tobie pomóc?

Piszemy strategie marketingowe

Zanim przejdziesz do działań, dobrze jest mieć gotowy plan. Wtedy unikniesz szukania rozwiązań metodą prób i błędów. Strategia marketingowa, to właśnie taki plan działań marketingowych. Określa mocne i słabe strony Twojej marki, znajdziesz w niej audyt konkurencji, określa atuty Twojej marki oraz w jaki sposób najlepiej je wykorzystać, aby osiągnąć Twoje biznesowe cele.

Tworzymy nazwy oraz hasła reklamowe

Dobra nazwa, czy hasło reklamowe łatwo zapada w pamięć. Jednak wymyślenie ich wcale nie jest takie proste. Zaczynamy od wypisywania wszystkich pomysłów, następnie wybieramy z nich kilka najlepszych. Kolejnym krokiem jest przerobienie istniejących propozycji i wybór tych najbardziej wartościowych.

Tworzymy treści na strony www

Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy w internecie, dlatego warto zadbać o wartościowe treści. Które w ciekawy sposób przedstawią Twoją ofertę, wyeksponują wartości Twojej marki, podkreślą znaczenie misji Twojej firmy czy przedstawią Twój zespół.

Piszemy teksty sprzedażowe do broszur

Warto wyeksponować atuty Twoich usług czy produktów poprzez umiejętne stosowanie języka korzyści. W ciekawy sposób opisujemy ich cechy charakterystyczne oraz przedstawiamy Twoją ofertę.

Content w social mediach

Tworzymy angażujące wpisy, które powodują, że Twoi fani je komentują i udostępniają. Budujemy pozytywny wizerunek Twojej marki, dzięki czemu Twoja firma zostaje zapamiętana oraz wzbudza pozytywne emocje.

4.8/5 - (94 votes)

Masz pytania? Napisz, chętnie na wszystkie odpowiemy 🙂

Skontaktuj się

Znajdź nas

Adres

Toruńska 10
87-162 Złotoria