Strony www 

Jaka powinna być skuteczna strona www?

Powinna zainteresować użytkownika. Sprawić, że w łatwy sposób może znaleźć informacje, których szuka. Powinna posiadać przyciągające uwagę grafiki oraz umożliwiać szybkie skontaktowanie się z firmą.

Skąd to wiemy?

Od ponad 12 lat zajmujemy się tworzeniem stron www. Przy pracy nad witryną dużą uwagę przywiązujemy do tego aby była przyjazna dla użytkowników. Dbamy o to aby wartościowe treści zachęcały do kontaktu, a indywidualna grafika przyciągała uwagę i zachęcała do dalszego przeglądania zawartości strony www.

Nad każdym projektem pracuje trzyosobowy zespół: specjalistka ds. marketingu, graficzka oraz programista. Współpracując jesteśmy w stanie w sposób kompleksowy wdrożyć stronę www, dzięki czemu rola naszych Klientów sprowadza się do akceptacji poszczególnych etapów.

01 Strony WWW

Jak pracujemy?

Przygotowujemy treści

Przekaz skierowany do Twojego Klienta jest najważniejszy, to w jaki sposób przedstawisz mu swoją firmę wpływa na możliwość nawiązania współpracy. Możemy napisać treści od początku lub istniejące zredagować.

Tworzymy prototyp UX

Jest to makieta przedstawiająca sposób rozmieszczenia treści (treści tekstowych, zdjęć, haseł, wezwań do działania, danych kontaktowych). Twój przekaz rozmieszczenia treści musi być przede wszystkim przyjazny dla użytkownika.

Wdrażamy zaakceptowany projekt

Programista ma za zadanie za pomocą kodu „ożywić” stronę www.

Wykonujemy projekt graficzny

Grafik ma za zadanie wyeksponować najważniejsze elementy Twojego przekazu do Klientów. Szata graficzna ma przyciągać uwagę ale nie może dominować nad hasłami. Projekt musi być spójny aby prowadzić Klienta do najważniejszego elementu na stronie – podjęcia kontaktu.

Testujemy działanie strony www

Wdrożoną na naszym serwerze, niedostępną jeszcze dla Klientów stronę www testujemy na różnych urządzeniach mobilnych oraz na większych rozdzielczościach czyli na monitorach komputerów.

02 Strony WWW

Jaki jest koszt wykonania strony www?

Na wycenę strony www wpływa oszacowanie godzin pracy: specjalistów: marketingowca, copywritera, grafika i programisty. Dlatego bardzo ważne jest, aby przed rozpoczęciem prac dokładnie omówić działanie strony www oraz kolorystykę i styl graficzny aby uniknąć dodatkowych kosztów. Wszystkie godziny pracy zostaną zapisane w specjalnym programie, możliwe jest przesłanie raportu, dot. poszczególnych etapów pracy nad stroną. Wykonanie prostej strony www, do 6 podstron, to koszt w granicach 2500 zł netto.

4.9/5 - (84 votes)

Masz pytania? Napisz, chętnie na wszystkie odpowiemy 🙂

Skontaktuj się

Znajdź nas

Adres

Toruńska 10
87-162 Złotoria