• Klient JPD Inwest
  • ZAkres prac Identyfikacja wizualna: logo, design strony www, copywriting i wdrożenie, projekt graficzny broszury

O projekcie

Tło współpracy

Apartamenty Panorama w Grudziądzu, to nowa inwestycja dewelopera JPD Inwest. Naszemu Klientowi zależało na tym, aby mógł jak najszybciej rozpocząć sprzedaż mieszkań.

Wyzwanie – Krótki czas realizacji.

 Właściciele JPD Inwest postanowili rozpocząć współpracę z nami przede wszystkim dzięki naszemu doświadczeniu. Przez lata realizowaliśmy projekty dla firmy z branży deweloperskiej, dlatego nie traciliśmy czasu na zapoznawanie się z branżą. Mogliśmy od razu przejść do działania.

Po zapoznaniu się z planami architektonicznymi i wizualizacjami określiliśmy atuty osiedla. Następnie stworzyliśmy logo i napisaliśmy treści na stronę www – która powstała przez weekend! Zależało nam na tym, aby strona www była przejrzysta, zawierała najważniejsze informacje i zachęcała do kontaktu. Kolejnym krokiem było  stworzenie broszury sprzedażowej, projekt graficzny miał być spójny ze stroną www, dodaliśmy informacje dotyczące parametrów technicznych. W przejrzysty sposób przedstawiliśmy pięć typów mieszkań. Wydrukowaliśmy 1000 sztuk broszur i dostarczyliśmy je Klientowi. Dzięki naszemu doświadczeniu rola Klientów sprowadzała się jedynie do akceptacji i przekazywania drobnych uwag dotyczących historii firmy.

Masz pytania? Napisz, chętnie na wszystkie odpowiemy 🙂

Skontaktuj się

Znajdź nas

Adres

Toruńska 10
87-162 Złotoria